Co nas wyróżnia

Bezpieczeństwo
Rozwój
Opieka

Nasza oferta

Jesteśmy przyjaciółmi Liska Urwiska, z którym tworzymy przytulną lisią norkę dla wszystkich Maluchów. Mieści się ona przy ulicy Zawiszy Czarnego – na osiedlu Architektów w Rzeszowie.

 

Obserwując opiekuńczych rodziców, którzy codziennie spacerują tutaj ze swoimi pociechami siedzącymi w kolorowych wózkach, wyszliśmy z inicjatywą stworzenia przyjaznego miejsca spotkań i zabaw dla ich dzieci.

 

Dziś, niezmiernie podekscytowani, zapraszamy Was do Żłobka Lisek Urwisek, w którym Wasze Maluszki będą miały okazję do świetnej zabawy w atmosferze pełnej życzliwości.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na wspieranie rozwoju Maluszków i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa, w myśl idei Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia Bez Barier. Staramy się dopasować indywidualnie do potrzeb każdego dziecka, jego planu dnia i nawyków, aby chętnie do nas przychodziło i czuło się pod naszą opieką bezpieczne, szczęśliwe i kochane. Pod naszym okiem Maluszki uczą się samodzielnie zasypiać, jeść, ubierać się i funkcjonować bez pieluszki. Wszystko to oczywiście we własnym tempie.

Przy żłobku Lisek Urwisek znajduje się także nasz prywatny plac zabaw, z którego korzystają Maluchy w każdej grupie wiekowej. Dostosowany jest do możliwości zarówno Maluszków, które dopiero uczą się stawać i chodzić, jak i dla dzieci, które już dawno opanowały te umiejętności. Wszystkie urządzenia są bezpieczne, spełniają szczegółowe wymagania oraz normy i umożliwiają naszym Podopiecznym, niezależnie od wieku, poznawać świat poprzez dotykanie, obserwowanie oraz manipulowanie.