Wyjątkowa noc z Dzieckiem u boku, czyli o magii rodzinnego Sylwestra!

Żłobek Rzeszów

Wyjątkowa noc z Dzieckiem u boku, czyli o magii rodzinnego Sylwestra!

Żłobek Rzeszów – coś się kończy, coś zaczyna…

… a konkretnie rok kalendarzowy. 31 grudnia to wielki dzień nie tylko dla dorosłych. Choć Dzieci nie do końca rozumieją powagę tej nocy, udziela im się ekscytacja Rodziców i pod żadnym pozorem nie zasypiają o stałej porze. Przed Tobą Sylwester w domu z Maluchem? Wbrew pozorom wcale nie musi być nudny! Wręcz przeciwnie – ta wyjątkowa noc dzięki towarzystwu Waszej Pociechy może stać się jeszcze bardziej magiczna.

Czas na wyciszenie

Przygotowujecie uroczystą sylwestrową kolację? Przystrajacie dom balonami i innymi kolorowymi dodatkami? W miarę możliwości i wieku Dziecka, angażuj je do pomocy, jednak pamiętaj – Maluch może sobie nie poradzić z obciążeniem, jakim jest dla Niego czekanie na słynny toast noworoczny. Świętowanie Nowego Roku można rozpocząć więc parę godzin wcześniej i położyć spać Pociechę niewiele później niż zwykle

Przebieranki lub maski mile widziane!

Chcecie podkreślić wyjątkowość nadchodzącej nocy? Ustalcie, że wszyscy domownicy i ewentualni goście przychodzą na kolację przebrani! Jak? To zależy od Was – gospodarzy wieczór. Lubicie elegancję? Niech obowiązują stroje wieczorowe. Zabawy i śmiechu nigdy dość? Na kilka godzin zostańcie ulubionymi bohaterami z bajek i filmów. Jeśli z jakichś powodów nie chcecie się przebierać, 31 grudnia załóżcie maski. Ich przygotowanie może się okazać dla Dziecka fantastyczną rozrywką. W dodatku rozwinie kreatywność i talenty plastyczne.

Menu dla małych uczestników balu

Dziecko poczuje się wyjątkowo, gdy zadbacie o wyjątkowe menu. Przygotujcie zabawne przekąski – kanapki z uśmiechem albo myszki z warzyw. Możecie też kupić szampan dla dzieci, który o północy okaże się niezbędny.

Zabawy i konkursy

Ulubione zabawy czy konkursy umilą i Dziecku, i Wam oczekiwanie na Nowy Rok. Na wspólną imprezę możecie przecież zaprosić misie i lalki.

Żłobek Rzeszów – Sylwester to święto wszystkich

Żłobek Rzeszów przypomina – udany Sylwester musi być przyjemny nie tylko dla Dzieci, ale i dla Rodziców. Warto więc zaplanować wieczór i noc tak, by nie dołożyć sobie mnóstwa dodatkowych obowiązków, a jednocześnie zaspokoić potrzeby Dziecka. Złoty, niczym fajerwerki, środek jest możliwy do znalezienia!

Wszystkim Rodzicom i Dzieciom życzymy udanej zabawy sylwestrowej oraz szczęśliwego Nowego Roku!